HEM / KONTAKT

Välkommen att kontakta oss

Företaget

SDK-Gruppen
Ranhammarsvägen 18, Hus C2
168 67 Bromma

Telefon

08-56 46 28 00

Öppettider

Vardagar: 07.00 - 17.00

Dina kontaktpersoner samt besöks- och leveransadresser

SDK DR SERVICE
Ranhammarsvägen 18, Hus C2
168 67 Bromma
Tel 08-56 46 28 00

SDK BOK
Elledningsgatan 6
721 37 Västerås
Tel 021-17 71 70

SDK RANHAMMAR
Winquists väg 14 –16
163 41 SPÅNGA
Tel 08-634 21 70

Catharina ”Cattis” Kindberg
Tel: 076-319 62 51
E-post:  cattis@sdkdrservice.se

Stefan Wuolle
Tel: 070-742 39 50
E-post:  stefan@sdkdrservice.se

Kim Strandell
Tel: 073-948 71 17
E-post:  kim@sdkdrservice.se

Viktor Olsson
Tel: 076-316 58 69
E-post: viktor@sdkbok.se

Hans Andersson
Tel: 021-17 71 81
E-post:  hans@sdkbok.se

Hugo  Pettersson
Tel: 021-17 71 78,  076-315 99 36
E-post: hugo@sdkbok.se

Mattias Carlsson
Tel: +46 (0)21 - 17 71 72
E-post:  mattias@sdkbok.se

Mikael Hellman
Tel: 070-370 71 75  
E-post:  mikael@sdkbok.se

Roger Ek
Tel: 08-634 21 78
E-post: roger@ranhammar.se

Lennart Jernfast
Tel: 08-634 21 72
E-post:  lennart@ranhammar.se

Thomas Lindström
Tel: 08-634 21 73
E-post: thomas@ranhammar.se

Om du har frågor - kontakta gärna oss via formuläret nedan

För information och inspiration – Prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Kontakta oss / Information

SDK-Gruppen Ranhammarsvägen 18, Hus C2  |  168 67 Bromma  |  Telefon: 08-56 46 28 00  |  E-post: » info@sdkgruppen.se

Öppettider

Vår kundtjänst har öppet alla vardagar 07:00-17:00  |  E-post: » info@sdkgruppen.se

Besöks- och leveransadresser (Produktionsenheter i Stockholm och Västerås)

Prata DR-Service med:
SDK DR
Ranhammarsvägen 18, Hus C2, 168 67 Bromma Tel 08-56 46 28 00

Prata Bokbinderi med:
SDK BOK
Elledningsgatan 6, 721 37 Västerås
Tel 021-17 71 70

Prata förpackning och ytbehandling med:
SDK RANHAMMAR
Winquists väg 14 –16, 163 41 SPÅNGA
Tel 08-634 21 70

© 2019 SDK-Gruppen  |   » Om cookies  |  » Sitemap  |  » Dataskyddspolicy